Tuna thyen heshtjen, uron kështu 28 Nëntorin

Këngëtarja e njohur Tuna ka disa ditë diskutohet nga mediat rozë për një krizë në martesën e saj me Patrisin.

Sot ajo ka thyer heshtjen duke publikuar këto dy fotografi si dhe duke uruar festën e 28 Nëntorit.

Kliko per me shume info

Sërish fansat janë kurioz të dinë se çfarë po ndodhë mes tyre duke ditur se ata tashmë janë edhe prindër të Tianit 7 muajsh.

LEXO EDHE:  Vajza "superbombë" që po TËRBON Instagramin me format trupore

Kujtojmë se para pak ditësh Tuna i kishte hequr followin Patrisit.

 

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here