Ja ku u gjet kufoma që dyshohet se i përket avokatit shqiptar Besnik Muco

Kliko per me shume info

Kur kane kaluar me shume se 2 jave nga zhdukja e tij, e ne nje kohe qe mediat italiane flasin per nje kufome te gjetur ne ujerat e Leçes qe dyshohet se eshte e avokatit shqiptar, dalin fotot e vendit ku u gjet trupi qe dyshohet se i perket avokatit shqiptar:

Duket se ka qene deti me dallge qe ka njerre ne breg trupin e avokatit.

Kliko per me shume info

Nderkohe ende nuk dihet nese trupika qene i hedhur ne det apo ka qene ne zonen e bregut dhe eshte shtyre me tej nga dallget.

Avokati i zhdukur u gjet pa kokë, kishte kërkuar azil në Itali

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.