Trieste/ Ndërron jetë studentja shqiptare

Kliko per me shume info

Floriana Xheka studente shqiptare 21 vjeçare ndërroi jetë në Trieste.

Motra e saj e kishte marrë disa herë në telefon, por nuk kishte pasur asnjë përgjigje. E motra e shqetësuar i shkon në dhomë dhe e gjen në gjendje shumë të rëndë.

Kliko per me shume info

Ndihma e shpejtë megjithë se bëri çmos, nuk mundi t’i shpëtojë jetën studentes.

Mjekët besojnë se vdekja u shkaktua nga një infarkt akut e masiv miokardi.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.