Ngjarje e rëndë në Durrës, treni aksidenton për vdekje 70-vjecaren

Nje grua 70-vjecare ka mbetur viktime e aksidentit nga treni diten e sotme.

Policia ka bere me dije se më datë 02.11.2017, rreth orës 09:40, në lagjen Nr. 14, treni i linjës Shkodër- Durrës, me mashinist shtetasin G. R. 62 vjeç, ka aksidentuar me pasojë vdekje shtetasen F. B. 70 vjeçe, banuese në Rrashbull.

LEXO EDHE:  Tani që u rikthye s’ka ndërmend të ndalet, ja ç’do bëjë sonte Tahiri pas deklaratës së bujshme
Kliko per me shume info

Sipas policise mashinisti ndodhet në vendngjarje dhe do të shoqërohet në Komisariat për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here