Trendet që janë in për 2018-ën/ Dhe ato që janë out

Me mbylljen e vitit në horizont, është koha të merrni masa për veshjet tuaja.

Kliko per me shume info

Dhe jo më kot kemi ardhur me këtë artikull i cili do ju tregojë se çfarë duhet të keni dhe çfarë duhet të lini jashtë garderobës suaj.

Për të ju ndihmuar kemi marrë këshillat nga stilistët më të mirë New Yorkez.

LEXO EDHE:  FOTO/ Banania që kushtoi mbi 1,000 euro, befasohet konsumatori

 

 

 

 

 

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here