Tre të arrestuar në Vlorë për kanabis dhe vjedhje

Kliko per me shume info

Policia e Vlorës ka arrestuar një 55-vjecar, pasi ai është kapur me 5 kg kanabis sativa.

I arrestuari është J.A 55 vjec, banues në fshatin Brataj.

Kliko per me shume info

Këtij shtetasi i janë gjetur dhe sekuestruar nga policia në një depo pranë banesës tre thasë me material bimor në gjendje të thatë me lëndë narkotike Cannabis Sativa, me peshë 5 kilogram.

Po në Vlorë janë arrestuar edhe dy të rinj të tjerë të akuar për vjedhje. A.E , 28 vjeç, banues në Vlorë dhe E.T, 23 vjeç, banues në Vlorë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.