Tre shefat që pritet të arrestohen janë mbajtur nën vëzhgim nga SHISH ditët e fundit

Kliko per me shume info

Tre shefat e policisë për të cilët prokuroria kërkon arrestimin pasi i cilëson si bashkëpunëtorë të Saimir Tahirit në trafikun e drogës, Jaeld Çelën, Sokol Boden dhe Gjergj Kohilën, agjentët e SHISH i kanë mbajtur në vëzhgim ditët e fundit për t’u siguruar se ato nuk do të largoheshin nga vendi.

Informacioni u dha nga Blendi Fevziu në emisionin “Opinion”.

Kliko per me shume info

Jaeld Çela ka mbajtur detyrën e drejtorit të Policisë së Vlorës për rreth 2 vjet, Sokol Bode ka drejtuar policinë kufitare në Dhërmi, ndërsa Gjergj Kohila ka qenë shef i krimit të organizuar në Policinë e Vlorës.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.