Tre punonjësit e OSHEE janë duke marrë kurimin në spital

Mësohet se dy elektriçistët Erion Hafili dhe Afrim Haluni janë në gjendje më të rëndë dhe aktualisht po trajtohet në repartin e djegie plastikës në QSUT.

Nga spitali, newsbomb.al, ka mësuar se Erjon Hafili ka djegie deri në shkallën 60%, ndërsa Afrim Haluni vetëm në shkallën 25%.

Kliko per me shume info

Sakaq, gjendja e elektriçistit Anton Berisha është më e lehtë dhe po trajtohet në spitalin e Shkodrës.

LEXO EDHE:  I vendosin tritol në makinë, zbardhet dëshmia e Ervin Memos

 

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here