Trajneri i Suedisë “kapet mat” duke pastruar dhomat në “San Siro”, foto bën xhiron e botës

Kliko per me shume info

Suedia u kualifikua për në Botërorin e Rusisë duke lënë në shtëpi Italinë e plotfuqishme dhe skuadra e Janne Anderson shpërtheu në një festë të shfrenuar, sidomos në dhomat e zhveshjes, duke e lënë atë në një rrëmujë të madhe.

Pas saj, kamerat fiksuan një imazh jo të zakontë për skuadrat elitë të futbollit botëror.

Kliko per me shume info

Në foton e zbuluar që po bën xhiron e botës, shfaqet trajneri i Suedisë Janne Andersson teksa pastron duke u përpjekur të sistemojë rrëmujën e bërë nga lojtaret e tij, një gjest të cilin trajnerë të tjerë nuk do ta kishin bërë, por qe tregon nivelin e civilizimit në vendin nordik.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.