Tragjedi në familje/ Gjendet i varur një i mitur

Një ngjarje e rëndë mësohet të ketë ndodhur në fshatin Dëshiran të Belshit, ku një 12-vjeçar është gjetur i vetëvarur nga familjarët e tij.

Kliko per me shume info

ngjarja e rëndë raportohet të ketë ndodhur mëngjesin e sotëm, ku policia lajmëron se “salla operative Elbasan është njoftuar nga familjarët se në fshatin Dëshiran në Belsh, në kasollen e bagëtive, kanë gjetur të varur me litar shtetasin e mitur E.E., 12 vjeç”.

LEXO EDHE:  Aksident i rëndë në Elbasan, shoferi përplas kalimtaren dhe largohet nga ngjarja

Policia shprehet se nga këqyrja paraprake e trupit nuk rezulton të ketë shenja dhune, çka ngre dyshimet se 12-vjeçari mund të jetë vetëvarur.

Ende nuk dihen shkaqet që e kanë çuar të miturin drejt këtij akti, ndërkohë policia po heton për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here