Tmerrrohet spikerja e lajmeve: Më futi frikën fansja e fiksuar

Kliko per me shume info

Dita e sotme nuk ka qenë e qetë për spikeren e njohur të lajmeve në Abc News, Viol Xhafaj.

Gazetarja ka treguar se një grua e panjohur e përndjek atë dhe të afërmit e saj në çdo moment. Kjo situatë e ka tmerruar gazetaren, e cila siç kuptohet ditën e sotme ka marrë një letër nga kjo grua.

Kliko per me shume info

Reagimi i gazetares:

E kam shumë të vështirë të kuptoj sa psikopat mund të jesh, të marrësh mundimin të bësh një carcaf me shkrim dore, ta nisësh me postë, t’iu kërkosh njerëzve, që i ke parë vetëm në tv, llogari për jetën e tyre personale, ti ndjekësh si maniak në cdo edicion lajmesh a emision, e të mbash mend me datë-muaj-vit cfarë deklaratash kanë bërë, ti vesh re detaje (që as unë nuk e paskam vënë re) të tipit: ku e ke varësen që mbaje në qafe, ku e ke makinën që ke pas…cfarë pune e levizjesh bëjnë njerëzit e tu të afërt, ku jetojne etj etj……une nuk e di, s’ma percepton e përpunon dot fare truri.

Ju lutem, kush e njeh zonjën, ta këshilloj të pije ilacet, se me prishi ditën e me futi frikën për sa e ekspozuar qenkam nga këta lloj njerëzish!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.