Tjetër aksident nga moti i keq, përmbyset kamioni në Elbasan

Kliko per me shume info

Një tjetër aksident automobilistik ka ndodhur sot për shkak të motit të keq.

Mësohet se një kamion është përmbysur në rrugën Elbasan-Peqin në vendin e quajtur ‘Kthesa e Cërrikut’.

Kliko per me shume info

Kamioni e ka humbur ekuilibrin për shkak të tonazhit të rëndë dhe terrenit të rrëshqitshëm.

Trafiku në këtë rrugë u bllokuar për shumë kohë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.