“Tiranën e bëre lavatrice me paratë e krimit”/ Basha i kundërpërgjigjet Ramës: S’ke ngel ti që të bësh biografinë time

Në vijim të replikave të gjata në parlament, kryedemokrati Basha i është kundërpërgjigjur deklaratave të kryeministrit Rama për formimin e tij.

“Ska ngel që ti të bësh biografinë time. Na njohin shqiptarët e dinë formimin tonë. Ku jam edukuar unë thuhet se vetmburrja është në kompleksin e humbësit.”- ju drejtua Basha kryeministrit.

Kliko per me shume info

Gjithashtu Basha tha se kryeministri ka probleme me kujtesën dhe është i pasigurtë për veten dhe për formimin e tij, prandaj sipas tij e ka të domosdoshëm lidhjen me kriminelët.

LEXO EDHE:  Qeveria në Fier, Rama: Ende ka parazitë dhe grabitqarë në administratë, 80 u larguan

“Tiranën e bëre lavatrice me paratë e krimit.”- u shpreh Basha.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here