Tiranë, makina del nga rruga dhe përfundon në Lanë

Kliko per me shume info

Një makinë ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në lumin e Lanës në kryeqytet.

Aksidenti ka ndodhur mbrëmjen e së enjtes. Sipas të dhënave te para mësohet se nuk ka persona të dëmtuar, por ende nuk dihet shkaku i ngjarjes.

Kliko per me shume info

Policia ka shkuar menjëherë në vendngjarje dhe ka nisur një hetim.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.