Tiranë/ Bashkëshortja dhe vjehrra ‘zhdëpin’ në dajak 48-vjeçarin

Kliko per me shume info

Dje ka ndodhur një rast i paprecedent në Tiranë ku vjehrra së bashku me bashkëshorten kanë dhunuar fizikisht një 48-vjeçar.

Njoftimi i Policisë:

Kliko per me shume info

Më datë 12.11.2017, u referuan materialet në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Tiranë, për shtetaset K.T dhe H.S, vjeç 45 e 66, banuese në Tiranë, pasi dyshohet se në banesë bashkëshortja dhe vjehrra, kanë ushtruar dhunë fizike ndaj shtetasit G.T vjeç 48, banues në Tiranë. Neni l30/a i Kodit Penal.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.