Tirana lundron në ujë

Kliko per me shume info

Sipas meteorologëve situata do të përkeqësohet më shumë në vazhdim, deri në orët e para të mëngjesit.

Ndërkohë në këto momente edhe rrugët e Tiranës notojnë në ujë duke shkaktuar një situatë të vështirë për kalimin e automjeteve dhe këmbësorëve.

Kliko per me shume info

Këto foto janë bërë në Tiranë tek zona e Xhamllikut.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.