Thyhen dhe vidhen katër makina në Gramsh

Kliko per me shume info

Mbrëme gjatë mesnatës janë grabitur katër makina ne rrethin e Gramshit. Mesohet se makinat janë të tipit Benz, ku për ironi te fatit njëra prej tyre i perket edhe një efektivi të policisë.

Hajdutët kanë qenë profesionistë, pasi kanë thyer xhamin e pasëm të makinës në qetësinë e duhur, duke bërë të mundur edhe hapjen e derës. Nga burime ende jo zyrtare mësohet se janë vjedhur vetëm kasetofonat. Qyteti i Gramshit, sipas gramshi.news, njihet për vjedhje spektakolare, para disa muajsh u vodh dhe një supermarket dhe ende nuk kemi të bëjmë me arrestime apo kapjen e këtyre hajdutëve.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.