Qëllohet gjashtë herë me thikë emigranti shqiptar në Francë

Kliko per me shume info

Një emigrant shqiptar në Francë është goditur disa herë me thikë në qytetin Montpellier.

Mësohet se shqiptari është qëlluar gjashtë herë me thikë dhe ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve. Mediat franceze shkruajnë se autori i ngjarjes është arrestuar disa orë pas krimit.

Kliko per me shume info

Shkaqet e sherrit që ka degraduar deri në përdorimin e thikave nuk bëhen me dije, teksa mësohet se autori i krimit është një tjetër shqiptar, i moshës 16-vjecare, emri i të cilit nuk bëhet me dije.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.