Teuta e Adonisi të veshur njësoj

E kompletuar në familjen e saj, Teuta shpesh edhe sjell imazhe nga momentet më të bukura që ajo ka me anëtarët e saj.

Është Adonisi ai që Teuta flet me shumë dashuri dhe respekt meriton kohën më të madhe të aktorës.

Kliko per me shume info

Ajo së fundi ka publikuar një foto nga vikendet e tyre ku shihen të përqafuar me njëri-tjetrin e me të njëjtin stil të veshjes.

LEXO EDHE:  Eli Fara tregon sakrificën më të madhe që ka bërë për të bijën

 

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here