Të shtëna me armë zjarri në Tiranë

Kliko per me shume info

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar pak më parë pranë ish parkut të autobuzave.

Ende nuk dihen detajet e ngjarjes, por mësohet se një person ka mbetur i plagosur.

Kliko per me shume info

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po heton lidhur me ngjarjen.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.