Të shtëna me armë zjarri në Korçë, konflikt në një lokal tallava

Disa të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar në orët e vona të së shtunës, pak para mesnate në Korcë.

Të shtënat me armë zjarri kanë ndodhur në një lokal në periferi të Korçës, ndërsa nuk ka persona të lënduar.

Kliko per me shume info

Të shtënat me armë kanë ndodhur në rrugë, pranë një lokali me muzikë tallava, pas një konflikti mes disa personave.

LEXO EDHE:  Vdekja e Ardit Gjoklajt në landfillin e Sharrës, gjykata: Pafajësi dy të akuzuarve

Policia në vendngjarje ka identifikuar autorët dhe po punon për kapjen e tyre. /BalkanWeb

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here