Tara sikur ta kishte nënë Afronën, nuk do ta besoni çfarë kanë të përbashkët

Kliko per me shume info

Raporti mes Tarës dhe Afronës është një kureshtje e madhe për shumë nga fansat e Bleros.

Jeta private e shumë këngëtarëve është në qendër të vëmendjes, e çuditshme por për Bleron kjo kureshtje është e dyfishuar.

Kliko per me shume info

Afrona dhe Tara shoesh edhe kalojnë një kohë të mirë së bashku. Blero është ai që i bashkon dy femrat më të dashura në jetën e tij.

E çuditshme po a e dini sa ngjajnë Afrona dhe Tara?

Kjo fotografi tregon që ngjyra e syve të tyre është thuajse identike. Sikur të ishin nënë e bijë.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.