“E mora në makinë, ishte e dehur”, taksisti përdhunon 17-vjeçaren

Kliko per me shume info

Një shofer taksie në Angli ka marrë në makinen e tij një adoleshente në gjendje të dehur, dhe ka ushtruar mbi të dhunë seksuale pasi e ka dërguar në shtëpi.

Daily Mail shkruan se Katar Shahin, 40 vjeç, më pas gënjeu se viktima e tij ishte një prostitutë që ai e kishte paguar me 20 dollarë në këmbim të shërbimeve seksuale.

Kliko per me shume info

Vajza kishte konsumuar alkool, kanabis dhe një tabletë për gjumë, dhe ishte shumë e dehur. Gjykata tha se shoferi i taksisë e pa vajzën dhe vajti pranë saj, duke pyetur nëse kishte nevojë për ta dërguar në shtëpi.

Kur e demtuara tha se nuk kishte para me vete Shahin i kishte thënë se do ta çonte falas në shtëpi.

Në vend që ta dërgonte në shtëpinë e saj, ai e ka dërguar në shtëpinë e tij dhe më pas e ka sulmuar seksualisht 17 – vjeçaren./klan

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.