Takimi në burgun e Peqinit mes dy kushërinjve me fund të hidhur

Kliko per me shume info

Një 25-vjecar nga Gramshi është arrestuar sot, pasi ka tentuar ti japë kushëririt të tij dy karta telefoni.

25-vjeçari me iniciale A.P ka shkuar të vizitojë kushëririn e tij, i cili është në vuajtje të dënimit. Gjatë procedurës së kontrollimit, te i dyshuari janë gjetur dhe janë konfiskuar dy karta celulari.

Kliko per me shume info

I riu mësohet se i ka thënë Policisë se “nuk mban telefon fare”, mirëpo autoritetet kanë nisur punën për zbardhjen e plotë të ngjarjes./LajmiFundit.al/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.