Ngjela: Takimi Bushati – Kotzias po mbahet i fshehtë nga Greqia

Kliko per me shume info

Avokati Spartak Ngjela, i ftuar në emisionin “Dritare” në Vizion Plus, tha se takimi mes Kotzias dhe Bushatit në Kretë, ishte në favor të dy vendeve, por u fitua nga Shqipëria.

Sipas tij është edhe arsyeja pse mbahen të fshehta detajet e takimit.

Kliko per me shume info

“Mbahet sekret se nuk është në favor të Greqisë. Sepse Greqia është në rënie ndërsa Shqipëria në ngritje. Takimi ishte në favor të dy palëve, por u fitua nga Shqipëria”, tha Ngjela.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.