Ironia e Berishës: Rama e nisi Tahirin të marrë pjesë në varrimin e Toto Rinës

Kliko per me shume info

Pasi përfaqësues të Forumit Rinor të Partisë Demokratike vendosën qirinj pranë fotos së ish-bosit të mafias që ndërroi jetë sot Toto Rina tek Kryeministria, ka reaguar ish-kryeministri Sali Berisha.

Ai bën ironi me gjestin e të rinjve të PD-së dhe shkruan se Rama e ka nisur Tahirin të marrë pjesë në ceremoninë mortore të Toto Rinës.

Kliko per me shume info

“Forumi Rinor i PD i shprehu sot në darkë ngushëllime Edi Ramës për vdekjen në spital të Toto Rinës. Madje thuhet se Tahirin, Rama e ka nisur për të marrë pjesë në ceremoninë mortore të këtij të fundit!”, shkruan Berisha.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.