Saimir Tahiri “thyen heshtjen”, ja çfarë shkruan në “FB”

Kliko per me shume info

Ish ministri Saimir Tahiri ka “thyer heshtjen” pas një kohe të gjatë që nuk kishte postuar në rrjetet sociale, e teksa nuk ka folur që kur në makinën e biznesmenit Orest Sota u gjetën 863 mijë euro dhe dy patentat e tij.

Dy javë më parë ai udhëtoi në Gjermani dhe nuk ka treguar as për arsyen e këtij udhëtimi, teksa nga opozita janë artikuluar akuza të shumta.

Kliko per me shume info

Tahiri ka uruar Shqiperine me flamurin kombetar.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.