Video e Tahirit kur fliste për Habilajt: Në dijeninë time nuk janë kriminelë

Kliko per me shume info

Deputeti i PD Edi Paloka ka risjelle edhe nje here ne vemendje nje interviste te Saimir Tahirit ne vitin 2015 ne Top Story, ku fliste per Habilajt, lidhjen me ta dhe pergjegjesine qe do te mbante ai ne rast se Prokuroria i gjen te lidhur me trafikun e droges.

Ja cfare thoshte nder te tjera Tahiri:

Kliko per me shume info

“Moralisht unë do të ndihesha i goditur në rast se zotërinjtë për të cilët bëhet fjalë, gjehen nga Prokuroria, nga hetimet që janë trafikantë, atëherë po unë jam moralisht i ,…do i kërkoj falje publikut i kam shitur makinën ca trafikantëve, po nëse sjanë atëherë cfarë të bëj? Do i thosha publikut unë paskam bërë një gabim njerëzor, duhet të isha interesuar më parë…S’po e mohoj fare, ne rast se ata hetohen i gjen prokuroria qe kane ndonje lloj qofte edhe largesisht tendence te tille e para nje here mbaj pergjegjesi para ligjit e dyta do i kerkoj falje publikut se i paskam shitur makinen ca trafikanteve”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.