“Zotëria 800 mijë euro” – Berisha publikon videon që tregon njohjen e Saimir Tahirit me Orest Sotën

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka publikuar në Facebook nje video ku sipas tij duket 25-vjeçari i arrestuar Orest Sota duke biseduar me Saimir Tahirin, në kohën kur ky i fundit ka qenë ministër u Brendshëm.

Në denoncimin e tij, Berisha thotë se ish-ministri Tahiri ka njohje me Orest Sotën, ndryshe nga sa ky i fundit ka deklaruar në polici që nuk e njeh.

LEXO EDHE:  Saimir Tahiri nis kërcënimet: Nuk do ketë bir nëne dhe bir kurve që të më ndalojë të bëj drejtësi
Kliko per me shume info

“Qytetari dixhital përshëndet: Mirëmëngjes Noriega ynë! Ja dhe dy miqtë që nuk e njohin njëri – tjetrin; Saimir Trafiku dhe Orest Sota.

Shikoni videon e meposhtme sa të panjohur janë!!”, shkruan në Facebook ish-Kryeministri Sali Berisha.

Qytetari dixhital pershendet:Miremengjes Noriega yne! Ja dhe dy miqte qe nuk e njohin njeri – tjetrin; Saimir Trafiku dhe Orest Sota. Shikoni videon e meposhtme sa te panjohur jane!! sb

Posted by Sali Berisha on Sonntag, 5. November 2017

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here