Sulmohet prona e Fadi Mitrit, biznesmenit të larguar nga Shqipëria pasi u dhunua fizikisht

Prona e biznesmenit Fadi Mitrit në gjirin e Lalzit është ‘sulmuar’ nga rreth 40 persona dhe një topograf.

Kliko per me shume info

 

Biznesmeni libanez është larguar para një viti me barelë pasi u dhunua fizikisht.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.