Një person hap zjarr në supermarket, tre të vrarë në Kolorado

Kliko per me shume info

Një person hapi zjarr në një supermarket në Kolorado të Shteteve të Bashkuara duke vrarë dy burra e një grua.

Incidenti ka mbjellë panik mes klientëve të tjerë që vrapuan të tmerruar të largoheshin kush e kush më parë.

Kliko per me shume info

Agresori arriti të largohej nga vendngjarja dhe policia është vënë në gjurmet e tij. Që të tre viktimat ndodheshin në të njëjtën zonë në momentin e të shtënave që i kushtuan jetën.

Autori i sulmit nuk ka thënë asgjë, ndërsa hapte zjarr e pastaj është larguar me makinë. Policia beson se ai është i armatosur e i rrezikshëm.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.