Studentja hidhet nga kati i 7-të i universitetit, vuante nga depresioni

Kliko per me shume info

Një studente 23 vjeçare është hedhur nga kati i 7-të i fakultetit të mjekësisë. Ngjarja ka ndodhur në Peru në “Universidad Privada Antenor Orrego (UPAO) de Trujillo”. Steffany Cristell Espinoza Ruiz 23 vjeçe, ka marrë vendimin dramatik duke u vetëflijuar pikërisht në ndërtesën ku studionte.

Kliko per me shume info

Autoritetet deklarojnë se hetimet e para tregojnë se vajza vuante nga depresioni i shkaktuar nga studimet dhe rezultatet e marra.Videoja është filmuar nga një studente tjetër që ka kapur momentin kur vajza është hedhur dhe ka përfunduar e vdekur në çast.

https://www.liveleak.com/view?i=938_1511404705

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.