Stresi poston foton prekëse, viziton varrin e vëllait të tij

Ditën e sotme reperi shqiptar Arkimed Lushaj, i njohur me emrin e artit si Stresi, ka vizituar varrin e djalit të xhaxhait të tij, të cilin ai e quan vëlla.

Stresi ka postuar në Instagram një fotografi ku shihet me një buqetë me lule që lë tek varri i të ndjerit dhe e puth.

Kliko per me shume info

“Sot 7 muaj pa ty gjaku im”, shkruan Stresi.

LEXO EDHE:  Klaudia shfaqet pas lidhjes së re të Albit, më provokuese se asnjëherë

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here