Stine prezanton të bijën/ Estia, kopje e të atit

Kliko per me shume info

Këngëtari Stine prej vitesh është bërë pjesë e tregut muzikor shqiptar.

Kliko per me shume info

Prej disa kohësh nga marrëdhënia e tij me partneren bukuroshe Graciela, ka ardhur në jetë e bija Estia.

Vogëlushja para pak ditësh ka festuar 1 vjetorin e lindjes.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë këngëtari në Instagram ku ka postuar një foto të së bijës.

“Edhe 100 vjeç, princeshë” shkruan Stine krahas fotos.

Nga foto duket qartë ngjashmëria midis Stines dhe vogëlushes Estia, sidomos në rast se e krahason me foton e këngëtarit kur ka qenë i vogël, të cilën e ka postuar pak më poshtë.

Epo kot nuk është shprehja, bëmë baba, të të ngjaj, ky rast e vërteton më së miri.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.