“Si s’të thashë sa të doja”, shkrimi prekës i stilistit shqiptar për Adelajdën

Kliko per me shume info

Stilisti i njohur Ardi Asllani ka shkruar një status për Adelajda Xhamanin.

Asllani shprehet në statusin e tij me fjalë të bukura dhe që janë prekëse.

Kliko per me shume info

“Të gjithë i thanë dy fjalë për ty sot Adel… Por realisht unë nuk po mundem, bashkë kishim plane të tjera, do të të vija në emision, do të të sillja byrek nga ai i Nona Dëshirës, do të të bëja fustanin e bardhë kur të vinte koha, por kot nuk thonë Adela ne bëjmë planet tona ndërkohë zoti ka bërë të vetat… Po Adela, Zoti që ti deshe e besove aq fort! Isha prap sot në Kavajë Adela për ty dhe jo me ty si herë tjetër… Si nuk ta thamë sa shumë të deshëm… Qofsh e parajsës mikja ime do shihemi atje të gjithë…”, shkruan stilisti.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.