Spektakli ishte ne vazhdim, si u transmetua nga Klan ndarja e papritur nga jeta e kompozitorit

Kliko per me shume info

Tv Klan e ka nderprere spektaklin ne te cilin ishte pjese kompozitori i njohur Aleksander Lalo. Ne menyre urgjente, pa sigla, Resi Çiço eshte futur ne studio ka dhënë lajmin, duke bërë me dije se programi ka qenë i regjistruar

Kliko per me shume info

“Po e ndërpresim spektaklin pas ndarjes se papritur nga jeta te Aleksander Lalos. Ne shenje respekti Tv Klan nuk do ta transmetojë spektaklin sot. Kjo puntatë ishte e regjistruar dy ditë me parë dhe kompozitori Lalo ishte pjesë e jurisë që nga java e parë” tha në një ndërhyrje direkte Reis Çiço.

Bëhet me dije se ndarja e papritur nga jeta e kompozitorit mund të ketë ardhur si pasojë e një ataku kardiak.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.