Parashikimi i motit për sot

Kliko per me shume info

Gjatë ditës së sotme, kthjellimet do të dominojnë në të gjithë vendin, ndersa ne ekstremin veriperëndimor gjatë paradites ku do ketë vranësira kalimtare.

Sipas parashikimeve të bërë nga meteorologët, pasditja vijon me kthjellime në gjithë vendin por në ekstremin verior shfaqen edhe kalimtare.

Kliko per me shume info

Temperaturat e ajrit rriten me 2 – 3°C në mëngjes dhe mesditë duke bërë që ekstremumet termike të luhaten nga 1 në 18°C.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.