Silvester Stalones i dalin të “palarat”, ka abuzuar seksualisht me një adoleshente

Kliko per me shume info

Furtunës së skandaleve seksuale në Hollywood nuk i ka shpëtuar as aktori i famshëm Silvester Stalone. Ai ka abuzuar seksualisht me një fanse të tij adoleshente 16-vjeç. Një akuzë që aktori 71-vjeçar e hedh poshtë. Ngjarja ka ndodhur 31 vite më parë, gjatë xhirimeve për filmin “Over the Top” në Las Vegas.

E përditshmja britanike Daily Mail ka zbuluar një raport të policisë lokale të asaj kohe, që përmban denoncimin e vajzës së abuzuar seksualisht. 16-vjeçarja, identiteti i të cilës mbahet sekret, rrëfen se kishte kryer marrëdhënie seksuale me Stallonen.

Kliko per me shume info

Por aktori kishte ftuar edhe truprojen për tu bërë pjesë e aktit pa pëlqimin e vajzës, e cila megjithatë shprehet se nuk kishte pasur zgjidhje tjetër. Por ish-drejtuesit e policisë lokale thanë se vajza ishte tërhequr nga akuza kundër Stallones. Ajo thoshte se ndihej e turpëruar dhe nuk donte që ngjarja të bëhej publike.

Po ashtu, Stallone dhe truproja, të dy të martuar në atë kohë, e kishin kërcënuar vajzën se do ta rrihnin po të fliste. /Tv Klan

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.