Arrestohet 26-vjeçari shqiptar në Greqi, u kap me 10 kg drogë

Kliko per me shume info

Policia greke ka arrestuar një shqiptar në ishullin e Kretës pasi është kapur me 10 kg drogë në makinë.

Mediat greke shkruajnë se droga ishte fshehur nga 26-vjeçari, identiteti i të cilit nuk bëhet i ditur.

Kliko per me shume info

Sasia e lëndës narkotike ishte 10 kilogramë e 164 gramë e ndarë në 10 pako.

Gjithashtu policia greke sekuestroi dhe automjetin me të cilin i riu arrinte të bënte shpërndarjen e drogës.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.