Pranga shqiptarit në Itali, ja çfarë zbuloi qeni i Policisë në kopështin e banesës së tij

Kliko per me shume info

Pakujdesia ka çuar në pranga një 22-vjeçar shqiptar, që u arrestua në flagrancë nga policia në Nereto të Italisë.

Lëvizjet e dyshimta të shqiptarit kanë bërë që Policia t’i shkojë për kontroll në banesë.

Kliko per me shume info

Qentë antidrogë zbuluan në kopështin e banesës, në një tenxhere 25 gram kokainë dhe 19 gram marijuanë.

Gjithashtu në shtëpi i janë gjetur edhe dy peshore, 2790 euro, një tabletë dhe telefona celularë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.