Shqiptari i shpallur në kërkim për vrasje, kapet në Greqi

Kliko per me shume info

Autoritetet greke kanë arritur të vënë në pranga një 32-vjeçar shqiptar të shpallur në kërkim për vrasje.

Mediat vendase raportojnë se ndalimi i shqiptarit, identiteti i të cilit nuk bëhet i ditur, u bë në Prevezë ndërsa gjatë kontrollit të makinës iu gjet një sasi e konsiderueshme drogë.

Kliko per me shume info

Lënda narkotike që u sekuestrua nga policia, e llojit marijuanë, ishte në masën 42 kilogramë dhe e ndarë në 29 pako. Përveç drogës atij iu sekuestruan në cilësinë e provës materiale edhe 1300 euro dhe 2 celularë

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.