Policia “kap mat” dy shqiptarë, ja cfarë po bënin në një autobus në Itali

Kliko per me shume info

Dy shqiptarë e kanë pësuar keq pasi kanë tentuar të grabisin një grua të moshuar në një autobus në Genova të Italisë.

Shqiptarët i kanë prerë me gërshërë cantën të moshuarës dhe i kanë marrë portofolin, por e gjithë kjo skenë është parë nga dy Policë që ndodheshin në autobus.

Kliko per me shume info

Ata kanë ndërhyrë menjëherë dhe kanë bërë të mundur arrestimin e shqiptarëve, emrat e të cilëve nuk bëhet me dije, por mendohet se janë të moshës 44 dhe 34 vjeç./LajmiFundit.al/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.