Shpiket “kondomi i zgjuar”, ju mat performancën dhe ju llogarit kaloritë që digjni

Kliko per me shume info

Krijuesit e “kondomit të zgjuar” të parë në botë, më në fund kanë zbuluar disa detaje mbi pajisjen e re ‘ndryshuese të lojës’, e cila ka me aftësi për të zbuluar sëmundje seksualisht të transmetueshme, për të vlerësuar performancën dhe madje për të llogaritur sa kalori keni djegur gjatë seksit.

Prezervativi “i.Con Sm0art” i cili kushton 80 dollarë, nuk është në të vërtetë një prezervativ – në vend të kësaj, fotot zbulojnë se është pajisje në formë unazë e veshur që imiton stilin e një tjetër lodre popullore seksi që vendoset në bazën e organit gjenital mashkullor, raporton DailyMail.

Kliko per me shume info

Ndërsa ka përfitime të mundshme, pajisja e lidhur me smartphone ka shkaktuar shqetësime se mund të përdoret për të spiunuar momentet intime të një personi./ lajmifundit.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.