Shpërthim tritoli në një banesë në Kurbin, policia në vendngjarje

Kliko per me shume info

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një banesë në fshatin Gurëz të Kurbinit.

Gjatë orëve të natës një sasi eksplozivi mësohet se ka shpërthyer në banesën e familjes Kastrati.

Kliko per me shume info

Nga shpërthimi ka vetëm dëme materiale pasi familja e gjitha mësohet se ndodhet në emigracion dhe banesa ka qenë bosh.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet në lidhje me ngjarjen e rëndë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.