VIDEO/ Grushe e shkelma, shoferi i autobusit rreh babanë në sy të vajzës së vogël

Kliko per me shume info

Shoferi i autobusit dhunon nje burre ne sy te vajzes se tij te mitur. Kjo ka ndodhur mëngjesin e sotshëm me një prind, i cili nxitonte të dërgonte të bijën në shkollë.

Videon e poston JOQ, sipas te ciles babai ka nxituar të hipë së bashku me vajzen në autobusin e linjës Stacioni i Trenit- Qendër.

Kliko per me shume info

Sipas atyre që e kanë dërguar mesazhin dhe videon, sherri nisi pasi shoferi nuk i hapi deren babait, kur ai i tha se nxitonte.

Pas kesaj plasi grushi. E gjithë skena e grushteve e shqelmave mes dy burrave është parë nga vogëlushja që ndjek klasën e parë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.