Shkrumbohet nga flakët banesa në Shkodër

Një banesë është shkrumbuar nga zjarri orët e para të mëngjesit të sotëm në qytetin e Shkodrës. Sipas hetimeve paraprake të kryera në vendin e ngjarjes, shkak për këtë ngjarje dyshohet të jetë pakujdesia e kryefamiljarëve.

Zonja e shtëpisë dyshohet se ka harruar ndezur ndonjë nga pajisjet elektor-shtëpiake.
Në vendin e ngjarjes kanë mbërritur 3 zjarrëfikëse dhe efektivë të shumtë të policisë, të cilët bënë të mundur shuarjen e flakëve.

LEXO EDHE:  Pasioni i mori jetën, ja çfarë shkruante kameramani fatkeq në rrjete sociale (FOTO)
Kliko per me shume info

Shtëpia është djegur totalisht në 3 dhomat e saj. Banesa mësohet se ishte marrë me qera nga një zonjë, ndërsa fatmirësisht të gjithë familjarët kanë shpëtuar.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here