Shkëmbim zjarri mes policisë dhe një të shpalluri në kërkim

Kliko per me shume info

Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur në Laç, ku një person i shpallur në kërkim ka hapur zjarr në drejtim të policisë.

Kliko per me shume info

Sipas të dhënave të fundit, personi i shpallur në kërkim është Markel Bushi, i cili tashmë gjendet i rrethuar nga forcat e policisë.

Të njëjtat burime raportojnë se janë ngritur edhe dy postblloqe për të parandaluar largimin e Bushit, i cili është i shpallur në kërkim prej 3 vitesh për veprën penale të grabitjes.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.