Shkëlzen Berisha: Ja ku ikën policët në kërkim për dosjen Tahiri-Habilaj

Kliko per me shume info

Pasi ka dështuar ekzekutimi i tre urdhër-arresteve të prokurorisë për ish-zyrtarë të policisë lidhur me dosjen e drogës “Habilaj”, pasi asnjëri prej tyre nuk gjendet, e dyshohet se operacioni është dekonspiruar.

Mbi këtë ngjarje ka patur reagime të shumta.

Kliko per me shume info

Një ndër to është edhe djali i ish-kryeministrit Berisha, Shkëlzën Berisha.

Juristi Berisha përmes një statusi të shkurtër të faqen e tij në Facebook shkruan me ironi:

“Tashme ne drejtim te paditur nuk zhduken vetem kriminelet por dhe policet”.

Ndërkohë Shkëlzen Berisha ironizon edhe debatin e fortë që gati degjeneroi në përplasje fizike ditën e djeshme mes kreut të Komisionit të Ekonomisë, Erjon Braçes dhe deputetit të opozitës Agron Shehajt.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.