Shkëlzen Berisha i përgjigjet Taulant Ballës

Kliko per me shume info

Pas deklaratës së Tulant Ballës së Prokuroria duhet të hetojë Berishën dhe djalin e tij, Shkëlzen Berisha për çështjen “CEZ”, ka ardhur dhe reagimi i Shkëlzen Berishës.

Në një postim në Facebook, Shkelzën Berisha thotë se Balla duhet të paguajë gjobën për shpifje.

Kliko per me shume info

“Taluanti që kërkon “drejtësi” si diversion për trafikun ndërkombëtar të drogës duhet, që si çdo qytetar, të zbatojë vendimin e gjykatës dhe të paguajë gjobën për shpifje”,- shkruan Berisha.

1 COMMENT

  1. Ik ore legen se po tall menderen me leket e popullit te roi Sala per ty qe vodhi dhe vrau sa deshi qe te pasurohesh ti dhe motra jote se per ty geshenja ne tropoj do blidhje

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.