Shkarkimi i Sokol Ballës nga Top Channel, Berisha: Kurbani i fundit i Ramës?

Kliko per me shume info

Shkarkimi nga detyra i drejtorit të Informacionit në televizionin Kombëtar “Top Channel”, Sokol Balla, ka sjellë reagimin e parë të një politikani.

 

Kliko per me shume info

Sali Berisha shtron pyetjen nëse ky është ‘kurbani i fundit i Noriegës’, dhe shton se tashmë as rojet dhe pastrueset nuk ndjehen të sigurt aty.

Kliko per me shume info
SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here